Fotografia lotnicza, filmowanie z powietrza, Lublin Warszawa Polska » Piękna jest ojczyzna nasza z lotu ptaka. Wysokiej jakości filmy i zdjęcia lotnicze z dronów

Masthead header

Sesja fotograficzna do kalendarza 2015 dla firmy TEZET

Jednym z większych projektów jakie realizowaliśmy w 2014 roku, było przygotowanie kalendarza dla firmy TEZET.
Wzięliśmy na siebie całość pracy związanej z tym kalendarzem: od koncepcji, przez wykonanie zdjęć, opracowanie leyaut’u, po zlecenie i dopilnowanie wydruku.
Podczas pracy nad kalendarzem towarzyszyła nam ekipa filmowa, która udokumentowała wszystkie sesje zdjęciowe.
Poprzeczka była od razu postawiona bardzo wysoko. Firma TEZET posiada już kilka wydań swoich firmowych kalendarzy i wszystkie były do tej pory na bardzo wysokim poziomie.
Nasza propozycja była taka by stworzyć kalendarz zupełnie inny od poprzednich. Uzgodniliśmy, że powstaną zdjęcia, które nie tylko zaprezentują firmę potencjalnym odbiorcom, ale również będą niezależną historyjką w 12 odsłonach, która mogła by się wydarzyć.
Myślą przewodnią była “wyprawa” ojca i ciekawego świata syna. Chłopaki wyruszają na wycieczkę, przy okazji zapoznając się z firmą TEZET, nie tylko tankują gaz do swojego samochodu, na biwaku gotują na gazie 🙂 spotykają również fantastyczny konwój nowoczesnej floty cystern jaką dysponuje firma. Trafiają na terminal, po którym zostają oprowadzeni, w końcu wracają do domu gdzie przy rodzinnej kolacji opowiadają swoje “przygody”.
Zdjęcia wykonywaliśmy z ziemi, wody i powietrza 🙂

Napisz do nasDO GÓRY ↑