Fotografia produktowa

Wykonujemy profesjonalne sesje produktowe.
Packshoty – uniwersalne zdjęcia przedmiotu wykonane, na białym tle w neutralnych warunkach, pozbawione niepożądanych efektów fotograficznych z zachowaniem maksymalnej jakości technicznej.
Wykonana fotografia przedmiotu zostaje precyzyjnie wyszparowana (obrysowana za pomocą ścieżki odcięcia) i wycięta z tła.
Zdjęcie poddajemy dokładnemu retuszowi, eliminując niedoskonałości i zanieczyszczenia opakowań i etykiet.

Zdjęcia produktów w aranżacji – prezentują przedmiot i równocześnie podkreślają jego walory estetyczne. Używamy efektownego oświetlanie, ciekawych faktur tła i innych przedmiotów, które pozycjonują właściwy przedmiot w określonym kontekście.
Takie zdjęcia mogą wywołać u odbiorcy pewne emocje, co przekłada się na zamierzone cele marketingowe.

Makrofotografia – zdjęcia bardzo małych przedmiotów. Dzięki odpowiednim obiektywom i technice jesteśmy w stanie wykonać zdjęcia bardzo małych przedmiotów w bardzo dużym zbliżeniu. Wykonane zdjęcia podawane są bardzo starannej edycji tak by pozbyć się wszelkich niedoskonałości jakie uwydatnia fotografia w takim zbliżeniu.

Bardzo duże obiekty – wykonujemy zdjęcia wielkogabarytowych obiektów. Tego typu zdjęcia często wykonujemy w siedzibie klienta. Czasem istnieje  konieczność wykonania  nawet kilkunastu fotografii, by połączyć je w jedno duże zdjęcie, o bardzo dużej szczegółowości. Podczas edycji istnieje możliwość usunięcia tła i zapisanie zdjęcia obiektu z przezroczystością, wstawienia na białe tło, dodanie cieni.

Maksymalna ostrość – jesteśmy w stanie wykonać zdjęcia charakteryzujące się maksymalną głębią ostrości. Stosujemy technikę Focus Stacking. Wykonujemy od kilku do kilkunastu fotografii, z których każda ma ustawiony w innym miejscu punkt ostrości. Im więcej zdjęć i im mniejszy skok pomiędzy punktami ostrości, tym lepszy efekt można uzyskać. Następnie zdjęcia łączone są w programie graficznym w jedno zdjęcie, które jest ostre w każdym punkcie.

Wierność kolorystyczna – jest jednym z podstawowych parametrów jakie powinny posiadać dobre zdjęcia produktowe. Color Checker Passport pozwala stworzyć odpowiedni profil kolorystyczny dla konkretnego aparatu, obiektywu i źródła światła. W ten sposób wykonane zdjęcia retuszujemy na wysokiej klasy monitorach graficznych. Dzięki temu mamy pełną kontrolę nad kolorystyką fotografowanych produktów.

 
Call Now Button Zadzwoń!