Zdjęcia przez internet | Etapy współpracy zdalnej

1. KONTAKT
Skontaktuj się z nami. Preferujemy wstępny kontakt  e-mail, ale zawsze chętnie porozmawiamy przez telefon lub czat wideo.

2. ROZEZNANIE
Opisz produkt i swoje oczekiwania. Podaj ilość produktów, ilość zdjęć danego przedmiotu, przeznaczenie zdjęć: sklep internetowy, serwis aukcyjny, druk etc.

3. ZDJĘCIA REFERENCYJNE
Podeślij kilka zdjęć referencyjnych, to dla nas bardzo istotne, w ten sposób od razu będziemy wiedzieć jakie są Twoje oczekiwania i jakiego efektu się spodziewasz.
Możesz wysłać nam zdjęcia z internetu, link do konkretnego zdjęcia, lub print-screen.
Oczywiście te zdjęcia będą tylko inspiracją i pozwolą wskazać kierunek w jakim mamy podążać. Twoja sesja będzie spersonalizowana.

4. WYCENA
Przygotujemy dla Ciebie wycenę sesji w oparciu o Twoje oczekiwania i nasz CENNIK zdjęć.

5. DOSTAWA.
Produkty do sfotografowania wyślij firmą kurierską. Damy znać o otrzymaniu paczki i jej zawartości. Oczywiście możesz je dostarczyć osobiście do naszego studia. Adres w zakładce KONTAKT

6. SESJA I WGLĄDÓWKI
Po wykonaniu zdjęć produktów przygotujemy wglądówki, które udostępnimy dla ciebie na DYSKU GOOGLE. Przesyłasz nam listę wybranych zdjęć.

7. RETUSZ
Wybrane fotografie poddamy starannej edycji i retuszowi w uzgodnionym zakresie.

8. FAKTURA
Po akceptacji gotowych zdjęć,  wystawiamy fakturę i oczekujemy na zaksięgowanie płatności. Stałym klientom zdjęcia udostępniamy przed rozliczeniem.

9. PRZEKAZANIE ZDJĘĆ
Przygotowane zdjęcia udostępniamy do pobrania na dysku Google lub Dropbox w dwóch wersjach:
w pełnej jakości umożliwiające wydruk i dalszą edycję,
zoptymalizowane do użycia w internecie (odpowiednia rozdzielczość, proporcje,itp.)

10. CZAS
Czas realizacji zależny jest od ilości przedmiotów. Małe zlecenia z kilkoma produktami możemy zrealizować nawet w 24h. Średni czas realizacji zlecenia w naszym studio to 5 dni roboczych.

11. ZWROT
Produkty odsyłamy firmą kurierską, na koszt zamawiającego.

12. REKOMENDACJE 🙂
Udostępniamy link do OPINIE GOOGLE. Będzie nam miło jeżeli znajdziesz czas do napisania kilku słów na temat naszej współpracy i wykonanych zdjęć 🙂


SESJA PRÓBNA

Darmowa sesja próbna dla jednego z produktów.

Nie znalazłeś w naszym portfolio zdjęć podobnych do Twoich produktów?

Nie masz przekonania jaki będzie efekt końcowy, bo twoje przedmioty wydają się trudne do sfotografowania?

Zapraszamy do zamówienia zupełnie darmowej sesji w naszym studio fotografii produktowej.

Fotograficzna sesja próbna produktu jest w 100% darmowa, nie ponosisz absolutnie żadnych kosztów.

Wykonamy dla ciebie zdjęcia 1 przesłanego produktu, dzięki czemu przekonasz się o wysokiej jakości naszych usług.

Będziesz mógł zdecydować o wariantach edycji i przekonać się jaki efekt jest dla ciebie zadowalający.

Wykonanie przez nas darmowych fotografii nie przesądza o konieczności nawiązania współpracy, w każdej chwili możesz podjąć tę decyzję.

FOTOGRAFIE PRODUKTOWE - PACKSHOT

Wykonujemy zdjęcia produktowe przedmiotów na białym tle tzw. packshot ‘y
Dzięki wieloletniemu doświadczeniu znamy standardy w jakich należy wykonać i przygotować zdjęcia do sklepów internetowych i serwisów aukcyjnych Allagro, Olx, Amazon, Ebay.
Wykonujemy zdjęcia przedmiotów i produktów dla klientów indywidualnych oraz dla firm współpracujących z sieciami sklepów np. Stokrotka, Lidl, Biedronka, Castorama, Obi, Practicer.

ZDJĘCIA PRODUKTÓW W ARANŻACJI | SESJE LIFESTIL

Śledzimy trendy marketingowe i zmiany na rynku, wiemy że aby sprzedać produkt i wyróżnić się na tle konkurencji nie wystarczą proste zdjęcia produktowe. Klienci chcą zobaczyć przedmiot, produkt w jego naturalnym otoczeniu. Fotografujemy przedmioty i urządzenia w sposób prezentujący ich zastosowanie zgodne z ich miejscem i przeznaczeniem.
Lokowanie produktu w jego naturalnym otoczeniu pozwala potencjalnemu klientowi poczuć jakby posiadał już ten przedmiot i w ten sposób szybciej podjąć decyzję o jego zakupie.
Ten rodzaj fotografii określamy jako zdjęcia reklamowe, sesje aranżowane, zdjęcia aranżowane produktów, sesje lifstyl’owe.

CENNIK      KONTAKT

Zadzwoń!