Fotografia przemysłowa

Hale i linie produkcyjne

Wykonujemy zdjęcia zakładów, hal, linii produkcyjnych. Pokazujemy stronę techniczną, zachowując przy tym atrakcyjność wizualną co ma istotne znaczenie dla późniejszego wykorzystania naszych fotografii. Jesteśmy przygotowani na realizację sesji w ekstremalnych warunkach. Dysponujemy nowoczesnym mobilnym sprzętem oświetleniowym, pozwalającym na sprawną pracę w każdym pomieszczeniu.


Procesy technologiczne

Niektóre tematy wymagają dużego zbliżenia, ekstremalnych krótkich lub długich czasów naświetlania.


Flota firmowa

Flota to część firmy, która świadczy nie tylko o jej możliwościach logistycznych, ale jest bardzo widowiskowym i prestiżowym elementem wizerunku. Zdjęcia floty są dla nas zawsze ciekawym wyzwaniem. Często wykonujemy je z powietrza wykorzystując naszego drona.


Pracownicy

Bardzo ważne w budowaniu wizerunku firmy jest odpowiednie jej pokazanie pracowników. Energia, witalność, zaangażowanie przy jednoczesnym zachowaniu procedur i bezpieczeństwa świadczy o wysokich kwalifikacjach kadry co przekłada się na jakość produkcji i kondycję przedsiębiorstwa.


Terminale i parki przemysłowe

Potężne instalacje, industrialny krajobraz, tereny przemysłowe. Tu również fotografujemy z powietrze, ale też tworzymy standardowe fotografie. Pracujemy o różnych porach dnia by uzyskać określony efekt.


Call Now Button Zadzwoń!