Portrety biznesowe – Fotografia korporacyjna

Social Media | Portret – sesje portretowe / wizerunkowe do serwisów społecznościowych: Facebook, Instagram, Linked itp.  Podczas takiej sesji wykonujemy zdjęcia na białym, szarym, granatowym i czarnym tle, z różnym typem oświetlenia. Proponujemy wykonać zdjęcia w kilku “stylizacjach”: np. w białej i niebieskiej koszuli, w żakiecie/marynarce, bez marynarki/żakietu, w krawacie itd.

Wybrane zdjęcia poddawane są starannemu retuszowi i stylizacji.

Zdjęcia przekazujemy w pełnej jakości umożliwiającej wydruk, oraz w jakości zoptymalizowanej do umieszczania w internecie.


Ważnym elementem marketingu każdej firmy jest jej odpowiedni wizerunek. Profesjonalnie wykonane fotografie korporacyjne są jego kluczowym elementem. Pracując z naszymi klientami, chcemy by realizowane zdjęcia były zgodne ze strategią firmy, miały zamierzony przekaz i wyróżniały daną firmę na tle konkurencji.
Nad portretami, zarówno szeregowych pracowników, menadżerów i kadry zarządzającej, pracujemy w ten sposób by wydobyć z nich najmocniejsze cechy charakteru i osobowości. Pamiętamy jednocześnie by wszystkie zdjęcia były spójne formalnie, wskazując w ten sposób integralność zespołu i przynależność do firmy.

Fotografia Korporacyjna
Oprócz portretów pojedynczych pracowników proponujemy wykonanie zdjęć aranżowanych z kilkoma osobami. Tego typu fotografie korporacyjne ilustrują pozytywną atmosferę i współpracę w zespole. Dzięki temu, że w zdjęciach biorą udział prawdziwi pracownicy konkretnej firmy, siła przekazu jest zdecydowanie większa, a autentyczny wizerunek przekłada się na pozytywny odbiór, wzrost zaufania i pozycjonowanie się marki.

Fotografie korporacyjne mają nieograniczone spektrum zastosowań. Są jednym z najważniejszych elementów employer branding, koncepcji kreowania właściwego wizerunku firmy. Mogą być publikowane na stronach internetowych, prospektach, katalogach, raportach rocznych, broszurach, w reklamie, materiałach PR, jako zdjęcia do publikacji prasowych. fotografia biznesowa

Sesje biznesowe wykonujemy w naszym studio, często też realizujemy zdjęcia w siedzibie klienta, korzystając z naturalnej przestrzeni firmy. Przy sesjach współpracuje z nami doświadczona wizażystka.


Najnowsze sesje wizerunkowe

Zadzwoń!