Fotografia produktowa

Wykonujemy profesjonalne sesje produktowe.
Packshoty – uniwersalne zdjęcia przedmiotu wykonane, na białym tle w neutralnych warunkach, pozbawione niepożądanych efektów fotograficznych z zachowaniem maksymalnej jakości technicznej.
Wykonana fotografia przedmiotu zostaje precyzyjnie wyszparowana (obrysowana za pomocą ścieżki odcięcia) i wycięta z tła.
Zdjęcie poddajemy dokładnemu retuszowi, eliminując niedoskonałości i zanieczyszczenia opakowań i etykiet.

Zdjęcia produktów w aranżacji – prezentują przedmiot i równocześnie podkreślają jego walory estetyczne. Używamy efektownego oświetlanie, ciekawych faktur tła i innych przedmiotów, które pozycjonują właściwy przedmiot w określonym kontekście.
Takie zdjęcia mogą wywołać u odbiorcy pewne emocje, co przekłada się na zamierzone cele marketingowe.

Makrofotografia – zdjęcia bardzo małych przedmiotów. Dzięki odpowiednim obiektywom i technice jesteśmy w stanie wykonać zdjęcia bardzo małych przedmiotów w bardzo dużym zbliżeniu. Wykonane zdjęcia podawane są bardzo starannej edycji tak by pozbyć się wszelkich niedoskonałości jakie uwydatnia fotografia w takim zbliżeniu.

Bardzo duże obiekty – wykonujemy zdjęcia wielkogabarytowych obiektów. Tego typu zdjęcia często wykonujemy w siedzibie klienta. Czasem istnieje  konieczność wykonania  nawet kilkunastu fotografii, by połączyć je w jedno duże zdjęcie, o bardzo dużej szczegółowości. Podczas edycji istnieje możliwość usunięcia tła i zapisanie zdjęcia obiektu z przezroczystością, wstawienia na białe tło, dodanie cieni.

Maksymalna ostrość – jesteśmy w stanie wykonać zdjęcia charakteryzujące się maksymalną głębią ostrości. Stosujemy technikę Focus Stacking. Wykonujemy od kilku do kilkunastu fotografii, z których każda ma ustawiony w innym miejscu punkt ostrości. Im więcej zdjęć i im mniejszy skok pomiędzy punktami ostrości, tym lepszy efekt można uzyskać. Następnie zdjęcia łączone są w programie graficznym w jedno zdjęcie, które jest ostre w każdym punkcie.

Wierność kolorystyczna – jest jednym z podstawowych parametrów jakie powinny posiadać dobre zdjęcia produktowe. Color Checker Passport pozwala stworzyć odpowiedni profil kolorystyczny dla konkretnego aparatu, obiektywu i źródła światła. W ten sposób wykonane zdjęcia retuszujemy na wysokiej klasy monitorach graficznych. Dzięki temu mamy pełną kontrolę nad kolorystyką fotografowanych produktów.

Produkty na sesję możesz dostarczyć osobiście lub firmą kurierską

ZDJĘCIA PRZEZ INTERNET  CENNIK   KONTAKT

 
Zadzwoń!