Fotografia lotnicza – zdjęcia z drona

Doświadczenie

To co nas odróżnia od wielu firm zajmujących się fotografią i filmowaniem z powietrza to przede wszystkim kilkunastoletnie doświadczenie w profesjonalnej fotografii.
Na naszym koncie są setki sesji z dziedziny fotografii reklamowej dla firm, instytucji, klientów indywidualnych.
W naszym portfolio znajdziecie np. autorski album fotograficzny “LUBLIN” nagrodzony na XXII Ogólnopolskim Przeglądzie Książki Krajoznawczej i Turystycznej, kalendarze dla firm i instytucji: Kalendarz 2013 – Edycja VIII – „Zobacz czego nie widać” wykonany wspólnie z Agencją rek. VenaArt | Kalendarz 2015 dla Firmy TEZET z Lublina, Kalendarz 2016 dla Zakładu Lini Kolejowych Lublin.


Reklama i Marketing

Wykonujemy fotografie lotnicze które mają zastosowanie w reklamie i marketingu dla hoteli, pensjonatów, parków rozrywki. Wykonujemy zdjęcia prezentujące siedzibę firmy, hale produkcyjne, teren, flotę samochodową.


Fotografie do projektów architektonicznych

Wykonujemy zdjęcia  dla biur projektowych mające zastosowanie w projektach architektonicznych. Architekci wstawiają wyrenderowany projekt w naturalne otoczenie, które przedstawia wykonana przez nas fotografie. Zdjęcia do makiet i wizualizacji 3D, Prezentacje dla deweloperów.


Inspekcja, nadzór i dokumentacja techniczna

Realizujemy sesje z drona mające na celu inspekcję, nadzór i dokumentację techniczną infrastruktury drogowej i kolejowej, obiektów przemysłowych, obszary leśne Identyfikacja stanowisk archeologicznych, dokumentacja zabytków przyrody i architektury


Nasz dron OCTACOPTER

Został zbudowany w oparciu o ośmioramienną bardzo lekką i wytrzymałą ramę z kompozytu węglowego. Rozpiętości ramion to 140cm.
Dzięki tak lekkiej ramie uzyskaliśmy obecnie najlepszy w tej klasie dronów na rynku stosunek wagi do czasu lotu. Przekłada się to na czas efektywnego filmowania lub fotografowania powyżej 20 minut. Możemy latać nie tylko dość długo, ale przede wszystkim bardzo stabilnie. Jest to nieocenione przy wykonywaniu zdjęć nocnych, na długich czasach naświetlania, oraz wykonywania płynnych ujęć filmowych. Platforma ma zainstalowane składane podwozie, które jest zdalnie składane po starcie. Pozwala to na nieograniczone manewrowanie aparatem w zakresie 360°.

Sprzęt fotograficzny i filmowy: Kamera zainstalowana jest na 3-osiowym uchwycie tzw. gimbalu, co przekłada się na doskonałą stabilizację obrazu.
Dzięki wykorzystaniu pełno-klatkowych aparatów o dużej rozdzielczości i najlepszych w swojej klasie obiektywów uzyskujemy obrazy o wyjątkowej ilości szczegółów.

 


Call Now Button Zadzwoń!